Life & Style Magazine

Sitemize Hoşgeldiniz

KEŞİF ve TEKLİF

Tüm Haberler

2013 yılındaki hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz.Biem Elektrik olarak daha hızlı ve doğru keşifler çıkartarak,tekliflerimizi oluşturuyoruz.Ve bu yolda kalitemizden ödün vermeden çalışmalarımıza devam ediyoruz.

  Elektrik Proje Koordinatörümüz Bahadır Lüser önderliğinde 2013 yılında başarılarımıza yenilerini eklemek için,güçlü bir teknik personel kadrosu oluşturduk.2013 yılındaki hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz.Biem Elektrik olarak daha hızlı ve doğru keşifler çıkartarak,tekliflerimizi oluşturuyoruz.

Konu hakkında detaylı bilgiler sunan Proje Koordinatörümüz Bahadır Lüser ; '' Biem Elektrik olarak bünyemizde bulundurduğumuz,konusunda uzman Tekniker kadromuzla birlikte her türlü projelerin detaylarını ve önceliklerini analiz ediyoruz. Büyük bir titizlik ve hızlılıkla Projelerin keşiflerini çıkarıyoruz. Her proje kendine özgü detayları saklar.Biem Elektrik olarak,müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini doğru şekilde analiz ederek,projeyi detaylı şekilde inceleyerek belirlenen sürede  Keşiflerini çıkarıyoruz. Bizim önceliğimiz  öncelikli olarak Müşteri memnuniyetidir.'' 

Yürülükteki yasalara uygun,ulusal ve uluslar arası şartnameler çerçevesinde zaman planlaması yaparak çalışıyoruz.İşte bu sebeble prestijli ve saygın firmalar tarafından en çok aranılan ve tercih edilen şirket olma hedefinde hızla ilerliyoruz. Ve bu yolda kalitemizden ödün vermeden çalışmalarımıza devam ediyoruz.

03.04.2013